Menu Close

Vaikų gynimo dieną „Saulyčių“ grupės priešmokyklinukai paminėjo ypatingai! 🌞

Iš gegužės 14-osios į 15-ąją „Saulyčių“ grupės vaikai patyrė nepamirštamą nuotykį – nakvynę darželyje. Pasibaigus darželio darbo laikui, mažųjų laukė kupinas smagių pramogų vakaras. Vaikai linksmai leido laiką kieme, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi picomis, kartu žiūrėjo animacinį filmą ir mėgavosi buvimu drauge. Vakare netrūko juoko, gerų emocijų ir draugiško šurmulio.

Penktadienio rytą visi kartu atsikėlę ir papusryčiavę priešmokyklinukai išsiruošė į kiną, kur žiūrėjo animacinį filmą „Žuviukas Niurzga“. Tikimės, kad šios smagios akimirkos vaikams paliko daug įspūdžių ir išliks atmintyje dar ilgai.

❤️ ypatingas ačiū grupės tėveliams, kad leidžia mums taip smagiai leisti laiką!

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Raminta

Skip to content