Menu Close

Gegužės 13 dieną „Saulyčių“ grupės priešmokyklinukus į svečius pakvietė kaimynai – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija. Progimnazijos mokiniai vaikams surengė nuostabų koncertą, kuris džiugino dainomis, šokiais ir gera nuotaika. Po koncerto priešmokyklinukai buvo supažindinti su mokyklos erdvėmis – aplankė klases, koridorius, sporto bei poilsio zonas. Didžiausią įspūdį vaikams paliko galimybė pasedėti tikruose mokyklos suoluose, į kuriuos jie sės jau nuo Rugsėjo 1-osios. Mažieji smalsiai apžiūrinėjo klases, dalijosi įspūdžiais ir su nekantrumu nusiteikė laukti pirmos dienos mokykloje.

Dėkojame Simono Daukanto progimnazija bendruomenei už šiltą priėmimą, gražų koncertą ir įdomią pažintį su mokykla!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Raminta

Skip to content