home sitemap wheelchair

Rudenėlis jau nelepina mūsų šiltais orais, bet mes nepasiduodame ir kasdieną grūdinamės. Kiekvieną rytą pasitinkame su mankšta. Su vaikučiais mankštinasi neformaliojo ugdymo pedagogas (fiziniam ikimokyklinio amžiaus vaikų lavinimui) Domantas ir grupių mokytojai. Mankštos vyksta kiekvienoje grupėje atskirai, pagal sudarytą grafiką.

Rytinė mankšta – vienas pirmųjų vaiko dienos rėžimo elementų darželyje. Ji ,, pažadina” vaiko organizmą, suteikia jam darbingą nuotaiką, aktyvinamas širdies, kvėpavimo takų ir kitų organų darbas, formuojama taisyklinga laikysena, graži eisena, užkertamas kelias plokščiapėdystei. Vaikams, kurie nuolat atlieka rytinę mankštą, dingsta mieguistumas. Jie tampa žvalūs, didėja jų darbingumas. Pastebime, kad mankštos metu sutartinai atlikdami fizinius pratimus, labai judrūs vaikai aprimsta, o lėtesnieji ir vangūs – suaktyvėja.  Vaikučių jau  nereikia kviesti, dažniausiai kuris nors pats primena, kad jau reikia sportuoti.

NAUJIENA

Kiekvieną savaitės penktadienį – SPORTO DIENA.  Pasimankštinę ir papusryčiavę  „Pagrandukai“ laukia susitikimo  su neformaliojo ugdymo pedagogu Domantu. Susitikimų metu kiekviena grupė pagal amžių  žaidžia judriuosius žaidimus,  varžosi estafetėse, mokosi įvairių sporto šakų elementų.