home sitemap wheelchair

Norime pasidžiaugti, kad mūsų darželis yra vienas iš nedaugelio Vilniaus miesto darželių, kuris pateikęs paraišką,  gavo finansavimą   iš Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų, finansuojamų Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo 2021 metų specialiajai programai patvirtintų asignavimų, sąraše.

Šio projekto tikslas- didinti vaikų  ne tik  vaikų, bet ir visos darželio  bendruomenės  ekologinį  sąmoningumą, suteikiant žinių apie  aplinkosaugą. Projektas padeda  vaikus  priartinti prie gamtos, jos pažinimo, puoselėjimo, gamtos procesų nagrinėjimo.

Visą pavasarį vaikai kartu su mokytojais  daigino, puoselėjo ant palangių įvairiausius augalus: įvairių daržovių, gėlių, uogų daigelius, o orams atšilus  visi augalėliai iškeliavo į lysves darželio kieme. Kiekviena grupė turi savo lysvę- mini darželį. Vaikai kartu su mokytojais kruopščiai prižiūri, stebi savo darželiuose augančius augalus. Mini darželius pavadinome „Pagranduko“  žolynėliai“. Dėkojame ir tėveliams, kurie taip pat aktyviai dalyvauja šiame projekte.

Štai birželio 15 d. jau  vaikai ragavo savo pasėtų krapų bei salotų.  Ach, kaip smagu stebėti  savo mažomis rankytėmis pasodintus augalėlius, o pasigardinti jais sriubytę- dar smagiau. Tikras skanumėlis. Ach, kaip laukiame sirpstančių braškių ir žemuogių. Na, o bulvės mūsų tikros milžinės. Taip gera su jomis pasimatuoti ūgį. Mūsų laukia dar daug nuotykių mūsų mini darželiuose. Pasirodo mūsų mini darželius stebime ne tik mes, bet ir įvairūs vabalėliai, vabzdžiai, kurių mes irgi nepraleidžiame progos pastebėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gaidelienė