home sitemap wheelchair

Sporto šventė virtualiai

Karantino metu sportas ypatingai svarbus, nes padeda palaikyti ne tik gerą fizinę, bet ir emocinę savijautą.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) bei Lietuvos olimpinis fondas (LOF)  jau nuo 2014 metų tęsia savo misiją ir vasario tradiciškai vasario 3-ią savaitę  kviečia visus didelius ir mažus Lietuvos gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį ir laimėti prizų. Prisijungėme ir mes.

Vasario 17 d. neformaliojo ugdymo mokytojas Domantas organizavo nuotolines fizinio ugdymo valandėles vaikams, lankantiems  darželį ir vaikams, esantiems su tėveliais namuose. Užsiėmimai vyko lauke. Esant galimybei, sportuojantys  namuose taip pat buvo  kviečiame atlikti užduotis lauke. Užsiėmimai vyko pagal įprastą  nuotolinių valandėlių laiką, laikantis visų grupių izoliacijos reikalavimų. Aktyviai dalyvavo ir tėveliai su vaikučiais  namuose. Dėkojame jiems už entuziazmą ir bendradarbiavimą.
„Pagranduko“  darželio vaikų grupės smagiai atliko mokytojo  Domanto  organizuotas veiklas. Mažieji demonstravo apšilimo pratimus , dalyvavo estafetėse ir pabaigoje atliko užduotėlę „Surūšiuok pagal spalvas“ – į trispalvius lankus (geltoną, žalią, raudoną)   sudėjo atitinkamų spalvų kamuoliukus. Taip į veiklas įterpėme savo gražiąją trispalvę.  Smagi užduotėlė , puikus užtaisas gerai nuotaikai ir smagiam laiko praleidimui žiemiškai saulėtame darželio kieme.

Mokytoja  Jolanta Augustinavičiūtė-Porochnia