Menu Close

Šaškių reikšmė visapusiškam vaikų ugdymuisi

2017 m. sausio 27 d. auklėtoja Virginija Sauliūtė – Darvydė  dalinosi savo gerąja darbo patirtimi Respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinėje – praktinėje konferencijoje „Šaškių reikšmė visapusiškam vaikų ugdymuisi“.

Vienas iš pagrindinių šio pranešimo tikslų buvo parodyti, kaip kūrybiškai mūsų įstaigoje integruojamas žaidimas šaškėmis ugdant vaikų įvairius gebėjimus, atskleisti šaškes – kaip priemonę ugdant kritinį vaikų mąstymą bei matematinius gebėjimus.

„Šaškės – tai menas (ir jų nepakeis nei kinas, nei filharmonija!), šaškės – tai sportas (ir ne lengvesnis už sunkumų kilnojimą arba  ledo ritulį!), šaškės – tai mokslas (nors ir ne matematika), šaškės – visa kartu. Tai nuostabiai paprastos taisyklės, toli numatanti strategija ir fantastiška taktika“. J. Fiminych.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ du = 11

Skip to content