home sitemap wheelchair

Visų grupių vaikučiai, išskyrus mažuosius „Drugelių“  grupės vaikučius,  su savo mokytojais šoko, dainavo, grojo įvairiais muzikos instrumentais,  deklamavo eilėraščius, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, pasakas. Visi atskleidė savo pačius įvairiausius kūrybinius gebėjimus, išreiškė save žodžiu, daina,  judesiais, mimika ir pan.

„Boružėlių“ grupės vaikams meninio ugdymo mokytoja Olga sekė  muzikinę pasaką “Stebuklinga morka“ , kurioje vaikai buvo tos pasakos personažai- atliepė pasakos herojų  muzikines nuotaikas (linksmą, liūdną, svajingą ir piktą). Grupės mokytojos Rasa ir Evelina atkleidė morkos paslaptį ir   morka  pažėrė vaikučiams daugybę lazdyno riešutų. Vaikai džiaugėsi ir padainavo  morkytei  lietuvių liaudies dainą „TINDI RINDI RIUŠKA“.

„Boružėlių“ grupėje buvo galima pasigrožėti vaikučių kūrybinių darbų paroda „Aš ir emocijos“.

 

„Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su mokytojomis Danute , Raminta ir meninio ugdymo mokytoja Olga pasisveikino su visais nuotaikinga dainele („Labas rytas“).  Kadangi rudenėlio dažnas palydovas yra lietus, tai vaikai žaidė pirštukų žaidimą „Lietus“. O po lietaus visuomet užauga puikus vaisių derlius. Daina „Obuoliai užaugo“. Vaikučiai choru deklamavo eilėraštį „Obuoliai“, o po to  visi nusprendė pagroti muzikos instrumentais, kuriuos patys pasirinko(būgneliai, barškučiai, varpeliai). Visu linksmino  „Pelėdžiukų“ grupės orkestras. Kulminacija – muilo burbulų fiesta.

„Šypsenėlių“ grupės mokytojos Daiva ir Justina savo kūrybinį pasirodymą nuo pasisveikinimo dainelės „Labas rytas“. Su vaikučiais mokytojos žaidė pirštukų žaidimus, deklamavo ketureilius. Kartu su meninio ugdymo mokytoja Olga atliko I. Šeduikienės  dainelę „Lietus“.  Be to, vaikučių laukė  Rudens siurprizas – laiškas, iš kurio  pabiro spalvoti Rudenėlio lapai su kiekvieno vaiko vardu.

„Bitučių“ grupės  vaikams meninio ugdymo mokytoja Olga pasakojo apie muzikos garsų kalbą. Muzikos garsais reiškiama nuotaika, jausmai. Buvo sekama muzikinė pasaka „Kiekvienam savo“, kurioje atsispindėjo įvairios  muzikinės nuotaikos, o vaikučiai bandė  jas perteikti kūno judesiais(plojo, lingavo, mojavo, trepsėjo).  Pasakos pabaigoje vaikai muzikiniu rateliu „Mano maišas pilnas, pilnas“ padėjo pasakos personažui pelytei nusinešti grūdus į savo namelį. Mokytojos Birutė ir Diana kartu su vaikučiais deklamavo eilėraščius : „Ruduo“, „Uti ti ti, šalta“. Su daina „Ruduo (E. Tolvaišienė) Rudenėlis padovanojo visiems pilną pintinę obuolių.

„Saulyčių“ grupė spalį pasitiko Mokytojų dienai skirta dainele „Ačiū, Mokytoja“. Atsisveikindami su rugsėju,  vaikai jam skyrė dainą „Rudens valsas“. Su mokytojos Vitalijos pagalba deklamavo  eiles: „Žvirblis“, „Žiema“, „Kaštonai“ . Kūrybos dienai keletas vaikų deklamavo  savo sukurtus eilėraščius.

Žaidimas „Linksmasis  garvežiukas“ su užduotėle kiekvienoje stotelėje pradžiugino ir paliko gerą nuotaiką. Paskutinėje stotelėje vaikų laukė siurprizas – rudeninių obuolių sūris.

                                                                          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gaidelienė,

                                                                          Meninio ugdymo mokytoja Olga Augustinavičienė