home sitemap wheelchair

Birželio 21/22d. “Svirpliukų” grupės ugdytiniai bei mokytojos Rasa Balčiūnienė, Orinta Cibulskytė, Rasa Vaitkienė ir Inga Bagonienė dalyvavo projekte- nakvynėje “Stebuklų naktis darželyje”, skirtame Joninių šventei. Projekto metu vaikai su mokytojomis pynė vainikus, kalbėjo apie ugnies reikšmę, šokinėjo per simbolinį “laužą”- taip patirtiniu ugdymusi sužinojo apie Joninių šventės tradicijas. Pikniko pievelėje metu vaikai serviravo ir vaišinosi būryje draugų. Taip pat aktyviai dalyvavo Joninių diskotekoje darželio salėje- šoko bei improvizavo. Sutemus vaikai darželio papartyne ieškojo paparčio žiedo. Pasišviesdami žibintuvėliais, vaikai rado ne tik žiedą, bet ir Pirato Jono laišką- žemėlapį su mįslėmis apie gamtą. Taigi, visi kartu dalyvavome orientaciniame žygyje darželio teritorijoje. Teko įminti nemažai užuominų, patirti daug jaudinančių akimirkų tamsoje. Ir bendras tikslas pasiektas- lobis surastas, iškastas ir pasidalintas.
Būtinas nakties etapas- “pižamų vakarėlis”, kurio metu vyko aptarimas ir pasidalinimas įspūdžiais. Tuomet vaikai dalyvavo “Svirpliukų kino seanse”- žiūrėjo pasirinktą filmą “Didysis šunų pabėgimas” kol saldžiai užmigo.
“Stebuklų naktis darželyje”- graži “Svirpliukų” grupės tradicija. Ji suteikia vaikams ne tik daug džiugių akimirkų, bet ir leidžia išgyventi bendrumo ir sėkmės jausmą.