home sitemap wheelchair

Šiandien “Svirpliukų” grupės ugdytiniai bei mokytojos Inga ir Rasa dalyvavo Radvilų rūmų dailės muziejaus edukacijoje “Mažųjų puota”. Kartu su gidu apžiūrinėjome senovinius paveikslus. Pastebėjome ir svarstėme, ką žmonės valgydavo seniau. Žaidybinių užduočių metu kalbėjome apie maistą ir jo reprezentaciją mene, kūrėme savo paveikslus, dėliojome “Maisto pasirinkimo piramidę”, diskutavome, kas yra sveika ir skanu.
Edukacijos metu vaikai lavino estetinį suvokimą, pastabumą, bendradarbiavimo įgūdžius. Žaisdami ir kurdami vaikai gilino žinias apie sveiką mitybą.

Mokytojos
Inga Bagonienė
Rasa Vaitkienė

Taip pat Radvilų rūmų muziejuje lankėsi ir edukacijoje “Mažųjų puota” dalyvavo “Žiogelių” grupės vaikai su mokytojomos Dalia ir Olga, mokytojo padėjėja Leokadija. Vaikams labai patiko edukacijoje pateiktos užduotys, veikla komandomis ir individualiai. “Žiogeliams” dar labai patiko ir pasivaikščiojimas Vilniaus senamiesčio gatvėmis netoli muziejaus bei įspūdį paliko Krašto apsaugos ministerijos pastatas, galimybė nusifotografuoti ir kelias minutes pakalbėti su kareiviais iš Lietuvos ir Ukrainos. Vaikai jau laukia naujų veiklų kitose erdvėse.