Menu Close

„Saulyčių“ grupė jau antrais metais iš eilės dalyvavo Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokyklos organizuotoje PUG sporto šventėje. Vaikai su dideliu džiaugsmu dalyvavo įvairiose estafetėse, aktyviai sportavo, bendravo ir smagiai leido laiką kartu su kitų ugdymo įstaigų vaikais.

Šventė vaikams suteikė daug gerų emocijų, džiaugsmo bei ugdė bendradarbiavimą. Džiaugiamės galėję tapti šios gražios sporto šventės dalimi. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams – priešmokyklinio ugdymo mokytojai Agnei ir fizinio ugdymo mokytojui Simonui už kvietimą, puikią šventę, smagias rungtis ir šiltą priėmimą!:)

Priešmokyklinio ugdumo mokytoja Raminta

Skip to content