“Svirpliukų” grupės vaikai kartu su mokytojomis planavo žirnių ir salotų sėją. Aptarėme, kaip augalai auga nuo mažos sėklytės, ko jiems reikia, kad augtų- saulės, vandens, oro, žemės. Lauko edukacinėje erdvėje “Daržovių lysvė” vaikai aktyviai dalyvavo sodinimo procese- pureno žemę, tyrinėjo, kuo skiriasi sėklos, jas sėjo į griovelius, laistė. Dabar lauksime pirmųjų daigelių, tyrinėsime įvairiais pojūčiais- liesdami, uostydami, stebėdami pokyčius augimo metu, o vėliau ragaudami. Tai įdomi ir prasminga patirtis bei puiki galimybė lavinti kantrybę, atsakomybę ir meilę gamtai.
Mokytojos Inga Bagonienė, Rasa Vaitkienė











