home sitemap wheelchair

Dar žiemą buvo parengtas ir laimėtas šalies Sporto projektas. Per karantiną nebuvo galimybės jį vykdyti.Todėl buvo nutarta rugsėjį supažindinti vyresnių grupės vaikus su Baltijos futbolo akademijos veikla ir žvilgsnius traukiančiu stadionu su kupolu.

Darganotą rudens dieną Vilniaus vaikų darželio „Pagrandukas“ vaikai lūkuriavo  autobusiuko.Netrukus mažuosius nenuoramas vairuotojas jau vežė greitkeliu į Karoliniškes.

Prie įspūdingo pripučiamo kupolo autobusiukas sustojo…Vaikų laukė  futbolo stadionas  ir pramogos.

Patekus į vidų visus pasitiko besišypsanti futbolo akademijos vadybininkė Ieva,kuri supažindino mažuosius su futbolo istorija bei sportininkų pasiekimais.

Vaikai smalsiai apžiūrinėjo futbolininkų trofėjus. Prie auksu tviskančių taurių vaikai panoro  nusifotografuoti. Po įdomios futbolo prezentacijos vaikai, mokytojos ir darželio direktorė buvo palydėti į futbolo stadioną.

Mažieji ėmė šokinėti iš džiaugsmo. Tokios didelės erdvės nei vaikai, nei mokytojai nebuvo matę. Visų lankytojų laukė treneris…Čia liūdesiui nebuvo vietos. Vaikai, pamatę daug fotbolo kamuolių, įvairių  žaidimų,pajutę erdves, tiesiog  šėlo… Treneris surengė vaikams judrias estafetes,fotbolo varžybas didžiuliame stadione… Kur dar fotosesija ant futbolo akademijos keturračio… Vaikai pasijuto laisvi lyg paukščiai danguje…

Direktorė  Vida, mokytojos Daiva,Danutė, padėjėja Inga, stebėdamos vaikus, nuoširdžiai šypsojosi ir plojo… ir, žinoma, svajojo apie tokias erdves darželio kieme.

Nuoširdi padėka Baltijos futbolo akademijos Direktoriui Ivanui, darbuotojams už nuoširdų priėmimą ir dalinimasi sportiniais įspūdžiais. ,, Ačiū‘‘tariame Futbolo akademijai ir linkime gyvuoti šimtą metų, nešti daug geros nuotaikos, ištvermės bei daug laimėjimų kiekvienam ir visiems kartu…

Nuoširdi padėka darželio direktorei Vidai, kuri parašė edukacinių sportinių aplinkų  projektą  ir suteikė darželinukams  džiaugsmo, pozityvumo, pasitikėjimo, sveikatos, laimės pliūpsnį…

Įspūdžiai nepakartojami.

,,Pelėdžiukų ‘‘ grupės mokytoja Ramūnė